Komary ukąszenia. Jakie preparaty z apteki bez recepty?

Natarczywy świąd po ukąszeniu komara to nic przyjemnego. Sprawdź, które preparaty łagodzące skórę po ukąszeniu możesz kupić w aptece bez recepty.

100P - roll-on łagodzący ukąszenia komarów

Płyn przynosi ulgę po ukąszeniu owadów, łagodzi skutki ukąszenia. Daje natychmiastowe uczucie chłodu i zmniejsza zaczerwienienie skóry. Wykazuje działanie łagodzące i przeciwświądowe. Wygodne opakowanie typu roll-on pozwala dokładnie aplikować preparat na chore miejsca.

Boiron Dapis - żel łagodzący ukąszenia komarów

Żel łagodzący ukąszenia owadów, który nie zawiera tłuszczu i nie plami ubrań. Produkt ma pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, może być stosowany nawet przez roczne dziecko. Należy posmarować podrażnione miejsce natychmiast po ukąszeniu.

Mosbito - żel łagodzący po ukąszeniach owadów

Żel, który łagodzi skutki ukąszeń owadów: komarów, meszek, kleszczy, os, pszczół, mrówek i pająków. Zapewnia długotrwałe uczucie chłodu i przynosi natychmiastową ulgę. Koi i łagodzi świąd oraz obrzęk skóry, pielęgnuje podrażnioną skórę.

Orinoko Junior - żel po ukąszeniu owadów

Żel łagodzący efekty ukąszeń komarów. Zawiera wyciąg z dzikiego rozmarynu oraz propolisu i mentol oraz kamforę. Składniki zawarte w żelu łagodzą skutki ukąszeń owadów, działają kojąco na podrażnioną skórę oraz dają szybkie uczucie chłodu.

Dermophenazol - płyn do natryskiwania po ukąszeniu owadów

Łagodzi miejscowe objawy zapalne: świąd, ból, pieczenie, obrzęk, zwłaszcza o podłożu alergicznym. Lek zawiera dwie substancje czynne: antazolinę o działaniu przeciwhistaminowym oraz mafazolinę, których połączenie działa kojąco na skórę.

Powiązane artykuły