Walentynkowy weekend – pomysły na wyjazd z ukochaną osobą?

Walentynkowy weekend – pomysły na wyjazd z ukochaną osobą?
Fot. Photos.com

Walentynki to okazja, by wspólnie z ukochaną osobą spędzić czas w wyjątkowym miejscu. Romantyczna atmosfera, beztroski wypoczynek i związane z nimi piękne wspomnienia na długi czas pozostaną w waszej pamięci. Mówimy, gdzie wyjechać na walentynkowy weekend z partnerem.

Walentynki to świetna okazja, by razem z ukochaną osobą wyjechać gdzieś dalej. Dokąd? Oto nasze pomysły na walentynkowe wyjazdy.

Pomysły na walentynki w Polsce

Z okazji walentynek hotele w atrakcyjnych turystycznie miejscowościach w Polsce organizują tzw. romantyczne weekendy dla dwojga. Są to specjalne pakiety walentynkowe – w zależności od klasy hotelu, można się spodziewać m.in. noclegu w romantycznie ustrojonym pokoju, kolacji przy świecach, walentynkowych upominków i niespodzianek, a w dniu przyjazdu kwiatów dla ukochanej osoby. W ośrodkach SPA do dyspozycji zakochanych jest też strefa wellness – nieograniczony (bądź w niższej cenie) dostęp do zabiegów odnowy biologicznej: sauna fińska, basen, jacuzzi, siłownia, masaże relaksująco-odprężające etc.

>>> Więcej pomysłów na walentynkowe wyjazdy [KLIKNIJ!]

Jeśli w walentynki wybierzemy pobyt w górach, możemy tam spróbować swoich sił w sportach zimowych i wybrać się na narty czy sanki. Jeśli zaś odwiedzimy któryś z nadmorskich kurortów, skorzystamy z ożywczego morskiego klimatu, pospacerujemy brzegiem morza, możemy też wypożyczyć kijki do nornic walkingu i poprawić kondycję fizyczną. Ceny pobytów w polskich hotelach są zróżnicowane – w zależności od klasy hotelu i atrakcji, jakie są zapewnione w cenie. Rozpoczynają się już od 150 zł od os. za dobę.

Pomysły na walentynki za granicą

Może się okazać, że wyjazd na walentynkowy weekend do którejś ze stolic europejskich będzie kosztował niewiele więcej, niż pobyt w jednym z polskich hoteli. Biura podróży oferują wycieczki do Paryża, Rzymu, Wenecji, Berlina… – wszystkie duże miasta europejskie przygotowują się na lutowe najazdy zakochanych w walentynki. Oprócz zwiedzania najciekawszych miejsc w danej okolicy można się spodziewać walentynkowych atrakcji, takich jak romantycznej kolacji przy świecach, drobnych upominków czy szampana czekającego na gości w pokoju.

Powiązane artykuły

Powiązane artykuły