Jaki sukces odniosła Natalia Lesz?

Jaki sukces odniosła Natalia Lesz?

Natalia Lesz w listopadzie 2014 roku została mamą. Urodziła córeczkę Alicję i wielu prorokowało, że piosenkarka i aktorka, porzuci na dłużej artystyczne zajęcia. Okazuje się, że przeciwnie.

Natalia Lesz nie próżnuje. Stanęła w szranki 18. konkursu wokalnego „Pamiętajmy o Osieckiej”! Jury, w którym zasiadali, m.in.: Agata Passent i Jerzy Satanowski wybrało 10 finalistów. Wśród nich znalazła się Natalia Lesz. Zaprezentowała dwa utwory Osieckiej: „Jedni piszą wiersze piórem” oraz „Śliczna higieniczna”.
Finaliści będą licznie koncertować, by spotkać się z widzami w Koncercie Galowym, który odbędzie się w Warszawie na przełomie września i października 2015 r.

Test z Natalią Lesz w roli głównej

Natomiast w Krakowie w dniach 14-19 września br., odbędzie się 40. Festiwal Filmowy w Gdyni. Zakwalifikowano do niego film „Test” (kategoria: konkurs filmów krótkometrażowych) z Natalią Lesz w roli głównej.
„Test” wyreżyserowała Teresa Czepiec. Opowiada on o kulisach kreowania celebryty. Ana Sis (Natalia Lesz) jest młodą aktorką, która marzy o wielkiej sławie i życiu w świetle reflektorów. Chcąc poznać tajniki sukcesu, zgłasza się do Instytutu Badania Potencjału Sukcesu i Sławy. Przyszłość młodej artystki w świecie show-biznesu zależy od wyniku testów, którym zostaje poddana. Film Teresy Czepiec był już prezentowany na 55. Krakowskim Festiwalu Filmowym, a także na Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych „Młodzi i Film” i zebrał dobre recenzje dotyczące pomysłu i reżyserii. Doceniono także rolę Natalii Lesz.