Jakie trendy w modzie wiosną 2014?

Jakie trendy w modzie wiosną 2014?
Fot. zara.com

Niebieski, granat, soczysta zieleń, szarości, czerń i wszelkie pastele. To podstawowe kolory wiosny 2014. Znajdują sie one w kolekcjach wielu projektantów i firm odzieżowych. Na topie są też motywy kwiatowe oraz nadruki. Dominuje styl sportowy i klasyczny.

Wiosna 2014 to przede wszystkim soczyste kolory. Wiosenna moda damska to intensywne odcienie niebieskiego i granatu, zieleni oraz pomarańczu. Łączyć je można wedle gustu i uznania. W takich odcieniach są też dodatki (buty i torebki).

Ale nie brakuje też ciekawych propozycji dla mniej odważnych. Na fali są szarości, czerń i biel. Śmiało można też nosić ubrania w pastelowych, pudrowych odcieniach (jasna mięta, rozbielony żółty, błękitny). Jeśli nie lubisz jednobarwnych strojów, to postaw na kwiatowe motywy, kratki, ciekawe nadruki i zabawne aplikacje.

>>> MODA NA BIEGANIE: Czy bieganie jest zdrowe? [KLIKNIJ]

Podobne trendy panują w modzie męskiej. Moda na wiosnę 2014 to kolory to granat, brąz, szary i czerń. Króluje styl sportowy i casualowy. Panowie mogą pozwolić sobie na koszule w szeroką kratę. Odważniejsi dobrze będą prezentować się w kwiecistych koszulach. Tylko musisz pamiętać, by łączyć je wyłącznie z jednobarwnymi spodniami i marynarkami. Niespójna pstrokacizna jest niemodna.  

Powiązane artykuły