Modne sandałki na lato [PROPOZYCJE + CENY]

buty
Fot. vagabond

Lato zbliża się wielkimi krokami. Warto już teraz zastanowić się nad kupnem modnych sandałków. W tym sezonie modny jest minimalizm, powrót do lat 90 i mieszanie konwencji. Mówimy, jakie są najmodniejsze sandałki na lato 2014.

Modne sandały na lato muszą byż przde wszystkim komfortowe. Większość firm stawia w tym roku na tzw. "paskudy", czyli sandały o pozornie brzydkim kształcie, które są niezywkle wygodne i przyciagają uwagę przechodniów.

Jeśli masz trochę grubsze i krótkie nogi zrezygnuj z zabudowanych sandałków z zapięciem ponad kostkę. Tego typu buty jedynie skrócą i pogrubią optycznie nogi. Postaw na delikatne, wsuwane sanałki, które ładnie dopasują się do twojej stopy. Kobiety o długich i szczupłych nogach mogą pozwolić sobie na bardziej zabudowane, kolorowe sandały. 

W tym roku do łask wróciły sandały z ostrymi czubkami, wiązane wokół kostek, ciężkie platformy, które na pierwszy rzut oka przypominają buty ortopedyczne, gladiatorki oraz bardziej "wyszukane i luksusowe" wersje klapek basenowych i chodaków.

Zobacz najmodniejsze sandałki na lato 2014!

Powiązane artykuły