LATO 2013. JAPONKI i KLAPKI w soczystych kolorach lata! Gdzie kupisz wygodne i modne klapki?

LATO 2012. Japonki i klapki w soczystych kolorach lata! Zobacz gdzie kupisz wygodne klapki!
Fot. sxc.hu

Fanki japonek zapewne ucieszy wiadomość, że podobnie jak każdego roku, tak i w sezonie na LATO 2012 te klapki nie stracą na swojej popularności. Powiewem świeżości jeżeli chodzi o sam fason buta mogą być ich jaskrawe barwy. Radzimy, gdzie możesz kupić modne klapki i japonki.

Kobietom, które cenią sobie komfort i modę polecamy modne w tym sezonie kolorowe japonki i odmienione - tego lata -rzymianki. Buty te, pomijając wygodę noszenia, doskonale prezentują się na nodze dzięki ciekawym ozdobom. Dodatkowym atutem tych butków będą w sezonie LATO 2012 iście cukierkowe kolory.

Modne japonki

W zasadzie japonki nigdy nie tracą na swojej popularności. Ich fenomen wynika zapewne z ich praktyczności i wygody. Ktoś, kto raz założył japonki, nie wymieni ich już na zwykłe klapki, za żadne skarby. Te niepozorne klapki mają w sobie niepowtarzalny urok, są niezwykle wygodne i bardzo praktyczne. Są twoim najlepszym przyjacielem, gdy potrzebujesz wziąć buty na zmianę, żeby dać nogom odpocząć od wysokich szpilek. LATEM 2012 będziesz mogła przebierać w kolorach i ozdobnych elementach, jak kwiatki, kokardki, cekiny czy motylki.

Klapki "rzymianki"

W sezonie letnim w dalszym ciągu modne będą klapki, tak zwane "rzymianki". Tego lata producenci postawili jednak na zastąpienie zwykłych rzemyków w stonowanych barwach, różnokolorowymi sznureczkami czy łańcuszkami. Dodatkowym elementem nowej odsłony rzymianek będą także różnego rodzaju ozdobniki, jak kwiatki, koraliki czy imitacje brylantów. Modne w tym sezonie rzymianki zdobią także dodatkowe ozdobne sznureczki i ciekawe klamerki.

Powiązane artykuły

Powiązane artykuły