Jakie sandały modne latem 2014?

Przystanek Woodstock 2014. Kiedy, gdzie? Jak dojechać?Jakie sandały modne latem  2014?
Fot. H&M

Luzackie espadryle, delikatne baleriny, przewiewne rzymianki - to absolutne hity sezonu lato 2014. Takie buty modne są tegorocznego lata. Każdy znajdzi emodel odpowiedni dla asiebie i dobrany na odpowiednie okazje. W sklepach dostepne są modele na co dzień oraz na eleganckie wyjście.

Latem zwykle chodzimy w sandałach. Teoretycznie, to tylko podeszwa i klika pasków. W rzeczywistości to bardzo ważny element wakacyjnej mody. W sezonie lato 2014 prym wiodą tzw. rzymianki, czyli sandały rzemykowe, złożone z wielu pasków, nawet sznurowane aż na wysokości łydki. Są też modele bardzo proste, skonstruowane z kilku pasków, apinane wokół kostki i z zabudowaną piętą. Króluje naturalna kolorystyka (beż, karmel). Można pokusić się o bardziej elegancką wersję zdobioną kamieniami lub błyskotkami.

>>> Modne buty męskie na lato 2014 [PROPOZYCJE + CENY] [KLIKNIJ]

Latem 2014 modne będa też espadryle - materiałowe, wygodne, płaskie buty. Zwykle mają sznurkową podeszwę. Pasują zarówno do szortów, jak i letniej spódnicy każdej długości. Można w nich chodzić nawet do pracy. Sa wyjątkowo wygodne i w większości przypadków przewiewne.  Na bardziej formalne spotkania wybierajmy espadryle o jednolitym, stonowawym kolorze (białe, czarne, granatowe). W innych sytuacjach można zaszleć z kolorystyką. W tym sezonie prym wiodą kolorowe paski i kropki.

>>> Modne buty na lato 2014 [PROPOZYCJE + CENY] [KLIKNIJ]

Na topie są również letnie baleriny. Mogą być wykonane z materiału, koronki, a nawet plastiku. Jednak ten model obuwia odradzają ortopedzi. Powód? Ze względu na płaską podeszwę i delikatną konstrukcję łatwo w nich uszkodzić staw skokowy. Zatem baleriny zarezerwujmy np. na wieczorne spotkanie w kawiarni.

Powiązane artykuły

Powiązane artykuły