Duży biust: Jaki strój kąpielowy wybrać? Który kostium będzie najlepszy dla dużych piersi?

Duży biust: Jaki strój kąpielowy wybrać? Który kostium będzie najlepszy dla dużych piersi?
Fot. Accessorize

Problem z doborem odpowiedniego kostiumu kąpielowego mają nie tylko panie z małym biustem, ale też posiadaczki dużych piersi. Często się zdarza, że panie kupując strój kąpielowy wybierają fasony, które nie pasują do ich figury. Podpowiadamy, jaki kostium powinny wybrać kobiety o obfitym biuście.

Wybór odpowiedniego stroju kąpielowego nie jest wcale prostą sprawą. Nie wystarczy jedynie, żeby strój był modny i kolorowy. Musi także pasować do nasze figury. Podstawą udanego zakupu jest wiedza, jakie modele najlepiej pasują do konkretnej sylwetki, a jakich należy unikać. W większości przypadków wybór odpowiedniego stroju kąpielowego jest kwestią... nie gustu, a biustu! Problemy z dopasowaniem odpowiedniego biustonosza mają zarówno panie z małym, jak i obfitym biustem. Podpowiadamy, jak wybrać idealny kostium kąpielowy dla kobiet z dużymi piersiami.

Jeżeli masz duży biust, potrzebne będzie jego dodatkowe wzmocnienie i usztywnienie. Twoje piersi będą się najlepiej układać w przypadku strojów z wbudowanym biustonoszem. Na rynku dostępne są dodatkowo modele w naprawdę dużych rozmiarach, które posiadają odpowiednie fiszbiny pod biustem.

Obfite piersi zamaskuje kostium zbudowany z dwóch warstw – zewnętrznej kolorowej i wewnętrznej podszewki, która podpiera piersi i wyszczupla sylwetkę. Zdecydowanie odradzamy biustonosze bez usztywnień i te z dużymi dekoltami. Nie dość, że piersi będą się w nich źle układać to jeszcze będziesz się w nich czuła niekomfortowo.

Jeżeli wolisz strój jednoczęściowy, pamiętaj, żeby koniecznie miał szerokie ramiączka. Wąskie, choć są bardziej estetyczne, mogą nie udźwignąć ciężaru biustu i sprawią, że będzie źle się układał. Absolutnie unikaj kostiumów bez ramiączek oraz krótkich topów.

Jeżeli nadal masz wątpliwości, jaki kostium kąpielowy wybrać zajrzyj do naszej galerii. Znajdziesz tam 10 różnych fasonów strojów kąpielowych, które będą idealne dla kobiet z obfitym biustem.

Powiązane artykuły

Powiązane artykuły