Jak ubrać się na plażę i deptak? Jak wyglądać MODNIE NAD MORZEM?

Moda na plażę 2012
Fot. deezee.pl

Wakacje nad morzem to nie tylko plaża, słońce i morskie kąpiele. To również kawa i ciastko w modnych kawiarniach, przechadzanie się eleganckimi deptakami i wizyty w nadmorskich klubach. Co wybrać na każdą z tych okazji?

Wakacje nad morzem to okazja nie tylko do morskich kąpieli i wygrzewania się na słońcu. Pobytom w nadmorskich kurortach zawsze towarzyszy element pokazania się, lansu na głównej promenadzie i w kawiarnianych ogródkach. Moda na stałe wpisała się w krajobraz nadmorskich miejscowości. Jak ubrać się nad morzem, by móc cieszyć się strojem wygodnym i przyciągającym wzrok przechodniów?

Co w tym sezonie nosić nad morzem?

Moda nadmorska jest mocno zdeterminowana wysoką temperaturą panującą nad morzem, mocnym słońcem, wszechobecnym piaskiem i wakacyjnym poczuciem swobody, beztroski i wolności charakteryzującej plażowiczów. Dobry strój na plażę to strój uniwersalny. Taki, który założony rano wychodząc z domu sprawdzi się zarówno na plaży, na deptaku, w restauracji i w plażowym beach barze. Dobrze jest jeśli plażowe ubrania są zwiewne, można je łatwo zapakować do torebki, nie gniotą się, nie zajmują wiele miejsca i łatwo schną.

Plażowe buty powinny z cierpliwością znosić piasek i wilgoć, dawać oddychać stopom i reprezentacyjnie wyglądać już po opuszczeniu ścisłej plaży i wyruszeniu na miasto. Bardzo funkcjonalne są również duże torby, w których mieszczą się zarówno plażowe akcesoria, jak i okrycia na chłodniejsze letnie wieczory.

Powiązane artykuły