Jak i skąd wypożyczyć markową torebkę?

Jak i skąd wypożyczyć markową torebkę?
Fot. Photos.com

Bardzo często zdarza się, że potrzebujemy torebki na jakieś ważne wyjście, do konkretnej kreacji. Rzadko chcemy inwestować w torebę 'na jeden raz' 1-2 tys zł. Co zrobić, by wyglądać stylowo, ale nie wydać zbyt dużo? Na szczęscie wypożyczalnie akcesoriów dotarły także do Poski!

W ciągu ostatnich lat powstały w Polsce miejsca na miarę tych zagranicznych, które oferują nam wypożyczanie nawet najbardziej markowych torebek. Na weekend, tydzień czy na dwa. Wybór należy do ciebie.

Gdzie i za ile można wypożyczyć torebkę?

Wielu miłośników mody od długiego już czasu praktykuje to rozwiązanie, szczególnie w USA. W Polsce możliwość wypożyczenia torby oferują nam serwisy takie jak rent-a-bag.pl czy bag4rent.pl. Wystarczy zarejestrować się na stronie, która pokazuje nam nie tylko szczegółowe zdjęcia produktów, ale także dokładny opis z wymiarami, czy zdjęciem sylwetki z torebką. 

Ceny zależą oczywiście od pierwotnej wartości torebki, ale znajdziemy już torebki od 200 zł za weekend. Gdy potrzebujemy torebki na dłuższy czas, cena za dzień maleje nawet do 40 zł. Płatność odbywa się online za pośrednictwem stron takich jak platnosci.pl.

PRZECZYTAJ >> Ulubiona torebka polskich gwiazd jest w waszym zasięgu - Glamki.pl>>

Na początku cena wydaje się dosyć wysoka, jednak analizując koszty jest to bardzo opłacalne. Torebka markowa, od najlepszych projektantów, kosztuje co najmniej 3000 zł. Za równowartość tej kwoty możemy wypożyczyć wiele różnych torebek na najważniejsze okazje i nie martwić się o to, że za każdym razem pokazujemy się z tą samą torbą. 

Powiązane artykuły

Powiązane artykuły