Żywność funkcjonalna - dlaczego warto przeczytać książkę objętą naszym patronatem

Żywność funkcjonalna - dlaczego warto przeczytać książkę objętą naszym patronatem
Fot. Vital

Żywność funkcjonalna to książka autorstwa Jenny Bor i Thorstena Weissa. Omawiają w niej wpływ jedzenia na nasze zdrowie i samopoczucie. Podpowiadają co jeść, by czuć się lepiej i zmniejszyć skutki wielu dolegliwości. Przywracają sens znanemu powiedzeniu: jeśteś tym co jesz.

Autorzy tej książki są pasjonatami super żywności. Posługując się własnym wyczuciem zainteresowali się tym cudownym tematem i dzięki temu osiągnęli duże korzyści dla swojego własnego stylu życia, zdrowia i rozwoju osobistego i duchowego. Jenny Bor i Thorsten Weiss z dużą pieczołowitością zestawili treści w tej książce, by wesprzeć świadomych ludzi w zmianie własnego stylu odżywiania.

Jednak ani autorzy ani wydawnictwo nie dają gwarancji, ręczyć ani być pociągniętymi do odpowiedzialności za skutki wykorzystania przedstawionych tu informacji i przepisów na sytuację fizyczną, psychiczną i medyczną. Ta książka i zawarte w niej idee dotyczące odżywiania nie są żadnym zastępstwem dla profesjonalnej pomocy medycznej. W przypadku wystąpienia poważnych symptomów należy zawsze kontaktować się z lekarzem.
Wszystkie przedstawione tu przepisy i opisy poszczególnych produktów spożywczych, które wskazują na uzdrowienia, wyzdrowienia i poprawę stanu bazują na doświadczeniach autorów. Działanie na ciało może być różne, więc odpowiedzialność spoczywa na czytelniku, który sam musi ocenić w jakim stopniu zawarte w tej książce informacje mogą być przełożone na jego osobisty sposób odżywiania. Nie zawsze podane działanie jest dowiedzione naukowo lub uznane przez ustawodawcę.

Powiązane artykuły