Tania książka, tanie księgarnie: ADRESY

100 książek, które warto przeczytać

Tanie księgarnie ratują kieszeń wielu książkoholiczów. Warto je znać, by wiedzieć, by wiedzieć, gdzie kupować tanie książki.

Tanie księgarnie to znakomity pomysł dla książkoholiczów, natomiast gorszy dla wydawców. W wielu tego typu sieciówkach można bowiem kupić nowości lub książki, które ukazały się niedawno, co oznacza, że funkcjonują one równolegle w księgarniach w stacjonarnych (w normalnych cenach) oraz w dyskontach i sieciach taniej książki (w cenach promocyjnych). Dla klientów oznacza to świetne okazje do kupowania książek za grosze!

Tanie księgarnie: gdzie kupować tanie książki?

Tanie księgarnie znajdziemy zarówno w większych miastach, jak i w internecie. Kupowanie książek w takich miejscach niesie w sobie nutkę tajemnicy: buszując w stosach przecenionych książek, nigdy nie możemy być pewni na co się natkniemy. Gdzie szukać tanich księgarni?

Tanie księgarnie: adresy

Najbardziej znaną siecią tanich księgarni jest Dedalus - tania książka. Swoje placówki ma w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Częstochowie i Bielsko-Białej. Poza tym ma również sklep internetowy, więc można przejrzeć jej zasoby bez wychodzenia w domu.

W Dedalusie znajdziemy książki z wielu dziedzin, m.in. biografie, literaturę faktu, książki historyczne, albumy, literature podróżniczą, powieści, książki językowe, książki dla dzieci. I możemy je kupić za grosze! Nierzadko w cenie kilku złotych.

Tanie księgarnie w internecie

Znaną tanią księgarnią jest również sieć Taniaksiążka.pl Tam również znajdziemy pozycje z wielu dziedzin w bardzo atrakcyjnych cenach. W dodatku możemy je zamawiać do paczkomatów, co znacznie ułatwia proces zakupów.

Powiązane artykuły

Powiązane artykuły