WSZYSTKO PRZED NAMI. O czym będzie nowy serial twórców M JAK MIŁOŚĆ i BARW SZCZĘŚCIA?

„Wszystko przed nami” może być najgorętszą serialową premierą tej jesieni. W końcu za nową produkcją jedynki stoją twórcy „M jak miłość” i „Barw szczęścia” - Ilona Łepkowska i Tadeusz Lampka.

Głównym bohaterem „Wszystko przed nami” jest 27-letni Wojtek Szczepański (Michał Malinowski). Studiował psychologię, ale romantyczna natura sprawiła, że wybrał pracę za barem. Dzięki niej mógł poznać świat. W końcu wylądował we Włoszech, w Mediolanie. Znalazł tu pracę i przyjaciół, emigrantów z Polski – Basię (Jowita Budnik), Agatę (Julia Pogrebińska), Leszka (Paweł Ciołkosz), Stefana (Piotr Nowak) i Pawła (Aleksy Komorowski).

Wkrótce Wojtek zostanie oskarżony o gwałt i brutalne pobicie Włoszki, jednak zeznania przyjaciół sprawią, że wyjdzie z aresztu. W tym samym czasie rodzice chłopaka, Róża (Joanna Jeżewska) i Janek (Radosław Pazura), po długiej walce odzyskają kamienicę w centrum Lublina i... podarują ją synowi. Wojtek wróci więc do Polski, by się nią zająć. Do spółki z poznanymi we Włoszech przyjaciółmi założy hostel i bar pod nazwą „Dobry Adres”.

Ale nie tylko pracą będzie wypełnione życie Wojtka. Pojawią się dwie zainteresowane nim kobiety – Iza (Karolina Kominek), która kilka lat wcześniej złamała mu serce oraz atrakcyjna prawniczka Ola (Magdalena Łaska), którą przypadkowo pozna na ulicy. Premiera serialu „Wszystko przed nami” we wrześniu w TVP 1.

Powiązane artykuły

Powiązane artykuły