SERIAL NA WSPÓLNEJ W TVN! W jaką rolę wcielił się aktor Maciej Jachowski?

Od 2010 roku Macieja Jachowskiego możemy podziwiać w serialu NA WSPÓLNEJ w roli Piotra Czubaka. Niestety, małżeństwo Piotra i Gosi przeżywa ostatnio wielki kryzys. Dlaczego Gosia odeszła od męża? Jaki naprawdę okazał się Piotr? Zobacz, jaką postać gra w NA WSPÓLNEJ Maciej Jachowski.

Kim jest Maciej Jachowski?

Maciej Jachowski to 35-letni polski aktor i wokalista, pochodzący z Warszawy. Po raz pierwszy na szklanym ekranie pojawił się w 2006 roku w telenoweli dokumentalnej TVP2 "Sekcja 998". Rok później wcielił się w postać Irka Podleśnego w serialu "M jak miłość", z którą to rolą związany jest po dziś dzień. Maciej Jachowski wystąpił również w serialu TVN "39 i pół" (2009), Polsatu "Samo życie" (2009) oraz TVP2 "Na dobre i na złe" (2010). Od 2009 roku aktora możemy podziwiać także w popularnej telenoweli TVN "Na wspólnej", gdzie kreuje postać Piotra Czubaka. Na ekranach kin Macieja Jachowskiego mogliśmy oglądać w dwóch produkcjach filmowych: "Fenomen" oraz "Oh, Karol 2".

Oprócz zdolności aktorskkich Maciej Jachowski może pochwalić się także bardzo dobrym wokalem. W 2009 roku wziął nawet udział w V edycji programu rozrywkowego "Jak oni śpiewają", emitowanego na antenie Polsatu. Zajmując w nim 2 miejsce udowodnił, że nie straszne mu są także wyzwania muzyczne. O wiele lepiej radzi sobie jednak z mikrofonem niż na parkiecie. Wraz z partnerka Janją Lesar zajął ostatnie miejsce w 12. edycji "Tańca z gwiazdami".

Jaką rolę gra Maciej Jachowski w serialu "Na wspólnej"?

Od 2010 roku Maciej Jachowski związany jest z serialem "Na wspólnej". Wykreowana przez niego postać Piotra Czubaka zapewniła widzom wiele emocji, zwłaszcza ostatnio.

Serialowego Piotra poznaliśmy jako dobrze wychowanego i poukładanego absztyfikanta Gosi, starszej córki Zimińskich. Trzeba przyznać, że Piotr stawał na głowie, by podbić serce Gosi. Dziewczyna z początku nieufna, tłumaczyła Czubakowi, że po niedawnym rozstaniu z narzeczonym, nie chce na nowo się wiązać. Piotr jednak nie dawał za wygraną i z dwojoną siłą podrywał dziewczynę. W końcu Gosia doceniła jego starania i para zaręczyła się. Jeszcze przed ślubem jednak między narzeczonymi dochodziło do licznych kłótni. Piotr okłamywał Gosię, w ukryciu opłacał za nią mieszkanie, rachunki, bywał zaborczy i o wszystkim chciał decydować sam. Takie zachowanie przyszłego zięcia zaniepokoiło Danutę oraz ich młodszą córkę, Olę. Suma sumarum para wyjaśniła sobie wszystkie wątpliwości i stanęła na ślubnym kobiercu.

Sielanka nowożeńców nie trwała jednak długo. Piotra pochłonęła praca. Okazało się, że jego szef Witek jest jednocześnie jego przyjacielem jeszcze z czasów liceum. W stosunku do Gosi Witek zachowuje się w sposób niemiły i jest podejrzanie ironiczny. Po krótkim czasie, na jaw wyszła długo skrywaną przez Piotra i jego przyjaciela tajemnica. Dziewczyna nakryła swojego męża na zdradzie... z Witkiem. Wiadomość o zdradzie męża oraz jego homoseksualnej orientacji podwójnie upokorzyła Gosię. Dziewczyna wyprowadziła się do rodziców, którzy poznawszy prawdę o Piotrze przeżyli ogromny szok i przestali mu ufać.

Odejście Gosi wywołało lawinę pretensji ze strony konserwatywnych i srogich rodziców Piotra, którzy nie znając prawdy o synu, obwiniali ją za rozpad małżeństwa. Za namową Gosi Piotr wyznał rodzicom prawdę, ci zaś wyrzekli się syna. Brak akceptacji rodziców popchnął Piotra do próby samobójczej. Gosia odwiedziła męża w szpitalu. Pogrążony w depresji Piotr, przeprosił dziewczynę za kłamstwa i wyznał, że nie potrafi żyć bez Witka. Przyznał też, że zastanawia się nad rozpoczęciem leczenia psychiatrycznego.

Powiązane artykuły