Serial o Annie German w TVP1. Co wydarzy się w nowym odcinku?

Serial o Annie German w TVP1. Co wydarzy się w nowym odcinku?
Fot. mat.prasowe

Serial "Anna German" najpierw podbił rosyjską publiczność. Teraz filmowa historia Anny German walczy o względy polskich widzów. Mówimy, co zdarzy się w kolejnym odcinku serialu o Annie German. Sprawdź, gdzie i kiedy oglądać hit TVP o legendarnej piosenkarce, Annie German w telewizji i za darmo w internecie! "Anna German": co się wydarzy w kolejnym odcinku? Powtórka 5 odcinka "Anny German" w niedzielę o 12:50.

Anna German": co się wydarzy w kolejnym odcinku?

Annie German udało się przeżyć wojnę. Teraz z mamą i babcią mieszka we Wrocławiu, gdzie studiuje geologię. Właśnie tutaj zaczyna się wokalna kariera Anny German.

W 5 odcinku serialu o sławnej piosenkarce, bohaterka po raz pierwszy wystąpi przed szerszą publicznością przy okazji koncertu Juliana Krzywki w Teatrze Estrada. Pierwszy koncert German to kolejna okazja na spotkanie ukochanego, Zbyszka Tucholskiego. Młodych czeka zabawny zbieg okoliczności... Kilka lat później wokalna przygoda Anny German zmienia się w plany zawodowe. Widzowie serialu zobaczą przygotowania do festiwalu w Opolu i udany występ bohaterki. Czy najnowszy odcinek przyniesie Annie German powodzenie w miłości i muzyce?

Główną postać w serialu TVP1 "Anna German. Tajemnica Białego Anioła" gra Joanna Moro, 29-letnia absolwentka warszawskiej szkoły teatralnej. Jej debiutanckie role to epizody w "Klanie", "Na dobre i na złe" i "M jak Miłość". W 2009 roku pojawiła się w "Majce", a 2 lata później w "Wiadomościach z drugiej ręki". Szymon Sędrowski wcielił się w Zbyszka Tucholskiego, przyszłego męża Anny German. To 36-letni aktor po łódzkiej szkole filmowej występujący w teatrach gdyńskich i lubelskich.

Najnowszy odcinek serialu o Annie German TVP1 wyemituje w piątek 29 marca 2013 o godz. 20:05. (22 marca zamiast "Anny German" będzie TVP pokaże transmisję meczu Polska - Ukraina). Powtórka 5 odcinka "Anny German" w niedzielę o 12:50.

Powiązane artykuły