Serial o Annie German. Jaka jest oglądalność serialu o Annie German?

Serial o Annie German przypomniał szerokiej publiczności postać wielkiej piosenkarki. Jak wielu widzów ogląda historię Anny German? Czy serial jest sukcesem? Mówimy, jaką oglądalność ma serial o Annie German.

Olbrzymią popularność – najpierw w Rosji, potem w Polsce – zdobył serial o Annie German, w którym główną rolę gra Joanna Moro. Na punkcie serialu „zwariowali” widzowie w Rosji, na Ukrainie i w Polsce.

Jaką oglądalność miał w Rosji serial o Annie German?

W Rosji serial o Annie German był prawdziwym hitem. Według badań odcinki serialu gromadziły przed ekranami nawet 23 miliony widzów. Nieco mniej imponująco wydaje się wyglądać procentowy udział w widowni w czasie emisji – zawyczaj było to około 20-22%, ale warto pamiętać, że tak duży procent widowni gromadzą zazwyczaj naprawdę duże przeboje.

Jaką oglądalność miał serial o Annie German na Ukrainie?

Na Ukrainie serial o Annie German również był prawdziwym hitem. Według tv-digest.ru serial gromadził przed ekranami przeszło 22 miliony widzów. Serwis nie podaje, niestety, jaki był procentowy udział serialu o Annie German w widowni.

Jaką oglądalność ma serial o Annie German w Polsce?

Serial o Annie German ma w Polsce liczną widownię, ale o procentowym udziale takim jak w Rosji TVP może tylko pomarzyć. Procentowy udział w widowni wynosi około 18%. Serial o Annie German ogląda jednak średnio 6,5 miliona widzów, co jest olbrzymim sukcesem. Serial wyprzedził już inny hit telewizji – „M jak miłość”.

ZOBACZ TEŻ >>> Kim jest Joanna Moro, która gra Annę German?

Powiązane artykuły