O czym jest nowy program rozrywkowy TVN STYLE Perfekcyjna Pani Domu z Małgorzatą Rozenek? Jak zgłosić się do programu?

O czym jest nowy program rozrywkowy TVN STYLE Perfekcyjna Pani Domu z Małgorzatą Rozenek? Jak zgłosić się do programu?
Fot. TVN/Agencja TVN

Pierwowzorem polskiej wersji programu "Perfekcyjna Pani Domu" jest wersja brytyjska, którą prowadzi słynna dziennikarka Anthea Turner. Mówimy, o czym jest nowe show TVN z Małgorzatą Rozenek, pod tytułem Perfekcyjna Pani Domu, oraz gdzie i kiedy będzie można program obejrzeć.

O czym jest nowy program rozrywkowy "Perfekcyjna Pani Domu"?

Polska telewizja, jako pierwsza na świecie wyemituje własną wersję programu "Perfekcyjna Pani Domu", na licencji brytyjskiej. Wszystko wskazuje więc na to, że fabuła tego programu rozrywkowego będzie pokrywała się z wersją oryginału. Perfekcyjna Pani Domu, w roli której będziemy mogli zobaczyć żonę aktora Jacka Rozenka, Małgorzatę Rozenek, będzie próbowała w każdym odcinku pomóc osobom, które nie do końca radzą sobie z domowymi obowiązkami. W każdym odcinku Małgorzata Rozenek będzie pokazywała jak należy zorganizować dom, żeby szybko i łatwo w nim posprzątać oraz jak ten porządek utrzymać.

Bohaterami każdego odcinka będą dwie osoby, które najpierw zostaną zaproszone do domu Perfekcyjnej Pani Domu. Po tej lekcji pokazowej Małgorzata Rozenek zacznie dla nich praktyczny kurs prowadzenia gospodarstwa domowego. Kurs ten jednak nie dotyczy tylko i jedynie sprzątania, gdyż uczestnicy będą mieli też okazję nauczyć się jak wydawać przyjęcia czy w inny sposob przyjmować gości. Nauka trwa jedynie dwa dni, więc uczestnicy w krótkim czasie muszą przyswoić mnóstwo ważnych informacji. Po tych dwóch dniach następuje przełożenie teorii na praktykę, czyli uczestnicy wrócą do swoich domów i będą musieli stosować się do rad udzielonych im przez Perfekcyjną Panią Domu. Po tygodniu Malgorzata Rozenek odwiedzi każdą z osób w jej domu i oceni, kto spisał się lepiej i kto zasłużył na miano Perfekcyjnej Pani czy Pana Domu w konkretnym odcinku.

Kiedy i gdzie będzie można obejrzeć program z Małgorzatą Rozenek?

Nowy program rozrywkowy "Perfekcyjna Pani Domu" poprowadzi w polskiej wersji Małgorzata Rozenek - żona aktora Jacka Rozenka. Program będzie można oglądać na antenie TVN Style od 18 marca 2012, w każdą niedzielę o godzinie 10.45.

Zobacz też: Małgorzata Rozenek - KIM JEST, CO OSIĄGNĘŁA? Co łączy Rozenek z Perfekcyjną panią domu?

Jak można się zgłosić do programu?

Do programu można się zgłaszać do 12 marca 2012 roku. Aby móc zawalczyć o miano Perfekcyjnej Pani Domu należy jedynie wypełnić formularz zgłoszeniowy (http://gfx.tvn.pl/files/ppd/ankieta-internetowa.doc) i wysłać na adres internetowy: perfekcyjna@tvn.pl, bądź drogą pocztową na adres:

Perfekcyjna Pani Domu
TVN Style
ul. Kawalerii
500-468 Warszawa.

Powiązane artykuły

Powiązane artykuły