Kto mógłby zastąpić Hankę Mostowiak w serialu M jak miłość?

Widzowie „M jak miłość” po raz ostatni mogli podziwiać Małgorzatę Kożuchowską w roli Hanki Mostowiak. Sprawdź, kogo widzowie serialu widzieliby w roli ukochanej Hanki Mostowiak?

Widzowie wciąż nie mogą pogodzić się ze śmiercią Hanki

Dla widzów serialu pomysł scenarzystów okazał się szokiem. W "M jak miłość" Hanka zginęła w wypadku. Po 11 latach Hanka Mostowiak zniknęła z serialu „M jak miłość”. Decyzja o odejściu z serialu okazała się trudna nie tylko dla samej Małgorzaty Kożuchowskiej. Również reżyser „M jak miłość” Ilona Łepkowska wyraziła żal na wieść o odejściu aktorki. Łepkowska wyznała, że postać wykreowana przez Małgorzatę Kożuchowską jest nie do zastąpienia. Fani serialu wciąż nie mogą pogodzić się z odejściem Hanki. Internet aż huczy od spekulacji, kto ewentualnie mógłby zastąpić Hankę Mostowiak.

>> ZOBACZ TAKŻE: Jak umarła Hanka Mostowiak.  Dlaczego bohaterka serialu UMARŁA? >> 

Według Onet.film Hankę najlepiej zagrałaby Magdalena Cielecka

Zgodnie z sondą przeprowadzoną przez Onet.film w roli Hanki 14% ankietowanych w obsadziliby Magdalenę Cielecką, znaną m.in. z serialu „Hotel 52”. Na drugim miejscu z wynikiem 12% plasuje się Katarzyna Bujakiewicz, gwiazda serialu „Na dobre i na złe”, trzecie miejsce i 9% głosów przypadło Urszuli Grabowskiej, aktorce teatralnej i filmowej znanej m.in. z „Magdy M” i „Na dobre i na złe”. Uczestnicy sondy w roli Hanki widzieliby też jurorkę „Top model” Joannę Krupę (8%) oraz gwiazdę „Na wspólnej” Małgorzatę Sochę (6%). Zdecydowana większość jednak, bo aż 27% uczestników sondy, uznało, że nikt nie może zastąpić Kożuchowskiej!

Hankę powinna zagrać debiutująca aktorka

Wielu internautów sugeruje jednak, że w rolę Hanki powinna wcielić się zupełnie nowa, nieznana dotąd widzom aktorka. Wszystkie wymieniane w mediach nazwiska widzowie silnie utożsamiają z innymi rolami. Każde nowe wcielenie Hanki konfrontowałoby z grą Małgorzaty Kożuchowskiej, która stworzyła niezwykle ciepłą, oddaną rodzinie postać.

Kto w serialu zastąpi miejsce żony Marka Mostowiaka?

Chcąc nie chcąc Ilona Łepkowska musi wypełnić lukę po Hance Mostowiak. W tym celu do Grabiny zawitała nowa nowa bohaterka, Kasia, która bez trudu podbije serce gospodarzy. W rolę pocieszycielki wciela się Agnieszka Sienkiewicz, znana widzom z takich serialowych hitów jak „Brzydula”, „Prosto w serce”, „Klan” czy „Ojciec Mateusz”.

Powiązane artykuły