KOMISARZ ALEX. Jak Anna Przybylska zmieniła się w „łódzką modliszkę”?

Annę Przybylską miliony telewidzów pokochały za rolę Marylki Baki w serialu „Złotopolscy”. W filmie sensacyjnym „Sęp” zagrała Nataszę. Niedługo, w marcu br., fani serialu „Komisarz Alex”, a i samej aktorki, będą mogli podziwiać Przybylską w kolejnym wcieleniu.

Anna Przybylska zagra - w trzecim sezonie „Komisarza Aleksa” w pierwszym odcinku serialu zatytułowanym „Zabójcza namiętność” - kobietę... fatalną. Daria Wolańska, bo tak nazywa się bohaterka, w którą się wciela, podejrzewana jest o namówienie kochanka do zamordowania jej męża. Sąd uzna jej winę i skaże - za podżeganie do zabójstwa męża - prawomocnym wyrokiem na karę 10 lat pozbawienia wolności w Zakładzie Karnym w Skierniewicach.

Namawiała do zabicia czy nie?

Media będą prześcigać się w opisywaniu zbrodni i pięknej podżegaczki, bo Wolańska jest młoda, efektowna, pełna seksapilu, ochrzczą ją mianem „łódzkiej modliszki”! Nadmieńmy, że mąż Darii był bogatym biznesmenem. Korzystając z jego pieniędzy, kobieta miała luksusowe życie. Ale czasami taki byt staje się nudy. By go urozmaicić - według prokuratora – Wolańska uwiodła swojego instruktora fitnessu i namówiła do zabicia męża. Mimo iż instruktor w czasie śledztwa milczał jak nomen omen – grób, choć obiecywano mu niższy wyrok - Daria została skazana, bo znalazł się świadek, który twierdził, iż słyszał, jak namawiała kochanka do zbrodnii. Potwierdziły to sms-y i maile obojga. W czasie rozprawy Wolańska broniła się, tłumacząc, że to były żarty...

Modliszka na wolności

Sąd był innego zdania. Tymczasem dziennikarz Hubert Domagała (Jakub Wieczorek), który opublikował artykuł „Komisarz Alex dopadł Modliszkę”, po ogłoszeniu wyroku, poprosi o widzenie z Darią. Chce poznać jej wersję wydarzeń... Pewnego dnia Wolańska zostanie odbita z konwoju policyjnego. Wolna zmieni image, przefarbowując włosy, a nawet zmieniając kolor oczu...

Kto stał za jej uwolnieniem? Czy „łódzka modliszka” jednak jest niewinna? I co zamierza zrobić na wolności? Odpowiedzi na te sensacyjne pytania w marcu br. w pełnym emocji serialu „Komisarz Alex”. 

Powiązane artykuły

Powiązane artykuły