Kogo zagra Henryk Gołębiewski w serialu "Galeria"?

Henryk Gołębiewski, zapamiętany z seriali takich jak "Stawiam na Tolka Banana", czy "Podróż za jeden uśmiech" oraz filmu "Edi" powraca na szklany ekran. Można będzie go zobaczyć w serialu "Galeria", gdzie wciela się w czarny charakter. Kogo zagra w serialu "Galeria" Henryk Gołębiewski?

Jaką rolę będzie odgrywał Henryk Gołębiewski w serialu "Galeria"?

Henryk Gołębiewski, którego dawno nie widzieiliśmy na szklanym ekranie, powraca. Aktor dostał rolę w serialu "Galeria". Wciela się tam w czarny charakter, a dokładniej porywacza i oszusta. Dziki, bo tak nazywa się bohater grany przez Gołębiewskiego, razem ze swoimi kolegami z szajki Frankiem i Drzazgą (Robert Koszucki) pojawią się w tytułowej galerii, przebrani za konwojentów.

Jerzy (Andrzej Deskur), prawa ręka właściciela galerii, nie domyśla się oszustwa i wydaje im pieniądze. Kiedy oszuści są już na parkingu, w galerii pojawiają się właściwi konwojenci. Jerzy zaczyna krzyczeć, aby zatrzymać przebierańców oszustów. Niestety udaje im sie uciec. Kradną nie tylko pieniądze, ale porywają również Kasię (Paulina Chapko), pracownicę kwiaciarni. Wszyscy starają się ją odnaleźć i ruszają w pościg. Odcinki z udziałem Gołębiewskiego zobaczymy już w grudniu.

Powiązane artykuły