Kim są Stewartowie i Hamiltonowie i czy warto zajrzeć do ich życia?

Kim są Stewartowie i Hamiltonowie i czy warto zajrzeć do ich życia?

Stewartowie i Hamiltonowie, to program stacji E!Entertainment. W każdą niedzielę o godzinie 21.00 można spojrzeć, co dzieje się u tych dwóch sławnych rodzin. Mimo iż noszą dość popularne w nazwiska, są bardzo znanymi osobami w show biznesie.

Kim są Stewartowie i Hamiltonowie i czy warto zajrzeć do ich życia?


Stewartowie i Hamiltonowie, to program stacji E!Entertainment. W każdą niedzielę o godzinie 21.00 można spojrzeć, co dzieje się u tych dwóch sławnych rodzin.
Mimo iż noszą dość popularne w nazwiska, są bardzo znanymi osobami w show biznesie.
Nazwisko Stewart nic państwu nie mówi? Ale gdy dodamy do niego imię Rod, jest łatwiej.
Rod Steward to nikt inny jak popularny brytyjski piosenkarz. Śpiewa z charakterystyczna chrypką. Wylansował m.in. takie hity jak: „Maggie May”, „You're in My Heart”, „Downtown Train”, „Angel”, „Sailing”, „Baby Jane”, „Rhythm of My Heart”, „Forever Young”.
Prywatnie uwielbia kobiety. Był trzy razy żonaty i ma ośmioro dzieci. Jego obecna żoną jest Penny Lancaster, modelka i fotografka.
Córka Stewarta, Kimberly, blondwłosa i niebieskooka modelka, projektantka mody, aktorka, jest dzieckiem ze związku Roda z Alaną Stewart, aktorką.
Poprzez matkę Kimberly jest skoligacona z Georgem Hamiltonem, znanym, wziętym, bardzo przystojnym, podobnie jak jej ojciec wielbicielem kobiet. Alana Stewart, jej matka, była bowiem żoną Hamiltona. Ma z nim syna, Ashleya, który jest bratem przyrodnim Kimberly.
Trochę to skomplikowane, ale dzięki programowi „Stewartowie i Hamiltonowie” zrozumiemy ich rodzinne związki. Widzowie zobaczą też, jak ta niezwykła rodzina radzi sobie z wyzwaniami codziennego życia. Ot, takie celebryckie reality show!
GRPowiązane artykuły