Kim jest Viola Kołakowska? Kogo zagra w serialu "Szpital"?

Aktorka Violetta Kołakowska, która prywatnie jest matką dzieci aktora Tomasza Karolaka, wraca do pracy. Będzie ją mozna zobaczyć w serialu "Szpital", gdzie zagra jedną z pacjentek. Co się wydarzy w tym odcinku?

Pogotowie przywozi do szpitala Violettę Kołakowską. Znana aktorka miała wypadek samochodowy, kiedy usiłowała uciec natrętnemu fotografowi, który od kilku tygodni poluje na jej zdjęcia. Kobieta skarży się na silny ból głowy, szyi i lewej ręki. Pacjentką natychmiast zajmuje się dr Dominika Gajda.

Chwilę później do szpitala dociera Janusz Lejko – fotograf, przed którym uciekała aktorka. Mężczyzna przyniósł bukiet kwiatów, ale tylko udaje, że chce przeprosić. Zależy mu na tym, żeby zrobić aktorce zdjęcia w szpitalu. Robi wszystko, żeby osiągnąć cel. Przebiera się nawet za lekarza…

Tymczasem 43-letnia Lena Ziemczyk przywozi do szpitala swojego 22-letniego kochanka Marka Konopkę. Chłopak dostał ataku gwałtownego kaszlu podczas wspólnego obiadu. Lena i Marek spotykają się od kilku miesięcy. Chłopak jest jej utrzymankiem. Lena opłaca mu mieszkanie i co miesiąc daje pieniądze. Pacjentem zajmuje się dr Eryk Wajman, który podejrzewa zapalenie płuc.

W międzyczasie w szpitalu pojawia się ekipa telewizyjna, która chce przeprowadzić wywiad z Violettą Kołakowską…

Na oddział dociera matka Marka Konopki, która nie wie o tym,  że jej syn spotyka się z bogatymi kobietami za pieniądze. Chłopak okłamuje ją, że ma dobrą pracę w dużej firmie i dlatego stać go na mieszkanie i samochód. Marek oszukuje również Lenę, która wierzy w to, że ukochany zerwał dla niej z prostytucją. W międzyczasie dr Eryk Wajman i pulmonolog ustalają, że zapalenie płuc wywołane jest gronkowcem złocistym. Chłopak zaraził się nim podczas ostatniej wizyty w szpitalu.

Okazuje się, że Violetta Kołakowska nie ma poważniejszych obrażeń i może opuścić szpital. Tymczasem natarczywy fotograf próbuje przekupić 13-letniego pacjenta, żeby niezauważenie zrobił zdjęcie aktorce.

Premiera odcinka z udziałem Kołakowskiej odbędzie się 13 maja na antenie stacji TVN.

Powiązane artykuły

Powiązane artykuły