Kim są Magdalena Cielecka i Jan Frycz? Kogo zagrają w serialu "Czas honoru"?

Do obsady V sezonu serialu „Czas Honoru”, bijącego rekordy popularności i cieszącego się uznaniem widzów, dołączyli Magdalena Cielecka i Jan Frycz. Aktorzy wcielą się w ubeków, którzy będą budować „nową”, powojenną Polskę. 

Magdalena Cielecka i Jan Frycz to para aktorów, którzy dołączą do kolejnego 5. już sezonu serialu "Czas honoru". Obydwoje są uznanymi aktorami. Cielecka grała już m.in. w serialach "Oficer" i "Hotel 52", Jan Frycz również grał w serialach m.in. "Tajemnica twierdzy szyfrów" oraz "Zaginiona".

W 5.  sezonie „Czasu Honoru” Magdalena Cielecka zagra Adę Lewińską - dyrektor Departamentu V MBP, protegowaną samego Stalina. To kobieta, która wzbudza wśród pracowników respekt, a nawet postrach. Wszyscy wiedzą, że lepiej z nią nie zadzierać. Pewna siebie, bezwzględna, stanowcza, uważa, że cel uświęca środki. Nie cofnie się przed niczym, aby zadowolić "górę". Wierzy w komunizm i Stalina.

Jan Frycz wystąpi z kolei w roli Kazimierza Korytowskiego. Po powrocie do Polski będzie poszukiwał żony i córki, czyli Heleny (Ewa Wencel) i Wandy (Magdalena Różczka). Rozpocznie nowy rozdział w życiu, jako wysoko postawiony pracownik w Urzędzie Bezpieczeństwa.

Powiązane artykuły