Kim jest JOANNA OSYDA? Kogo zagra w serialu "M JAK MIŁOŚĆ"?

Do obsady "M jak Miłość" dołączyła gwiazda serialu „Majka” - Joanna Osyda. Widzowie już wkrótce poznają sekret sprzed lat i tajemniczą brunetkę, która odmieni życie Mostowiaków.

Nowa bohaterka - Janka - okaże się wnuczką siostry Lucjana, którą cała rodzina uważała dotąd za zmarłą. Dziewczyna przyjedzie do Grabiny z USA i spróbuje odszukać wszystkich żyjących krewnych. Jednak zanim odwiedzi rodzinę, wynajmie dobrego adwokata...

"M jak Miłość" to wciąż najbardziej popularny serial w Polsce. Każdy odcinek gromadzi oglądalność powyżej 7,5 mln widzów. Scenarzyści wciąż szykują dla fanów niespodzianki. O rolę nowej Mostowiaczki walczyło aż 40 aktorek, a casting do produkcji trwał przez kilka tygodni. Okazuje się, że gdy przed kamerą stanęła Joanna Osyda, jej rywalki nie miały szans.
- Po obejrzeniu materiału z castingu od razu wiedzieliśmy, że to właśnie pani Joanna Osyda powinna zagrać tę rolę. Była najlepsza. Idealnie wcieliła się w kreowaną postać. Cieszymy się na dalszą współpracę i wiele sobie po niej obiecujemy - zdradza Alina Puchała, wiodąca scenarzystka serialu.

Joanna Osyda w ubiegłym roku ukończyła łódzką Filmówkę i zdobyła nagrodę na XXIX Festiwalu Szkół Teatralnych, a niedawno zaczęła też karierę wokalistki.

Przed kamerami zadebiutowała jeszcze jako studentka. Wygrała casting zorganizowany na uczelni i zdobyła tytułową rolę w serialu "Majka". Niemal z dnia na dzień, skromna dziewczyna stała się bardzo popularna. Teraz aktorka podpisała kilkuletni kontrakt z produkcją „M jak miłość” i już wkrótce jej bohaterka nieźle namiesza w rodzinie Mostowiaków. Jej losy będzie można śledzić w każdy poniedziałek i wtorek o godz. 20.20 w telewizyjnej Dwójce.

Powiązane artykuły

Powiązane artykuły