Kogo EWA ZIĘTEK zagra w serialu "Barwy szczęścia"?

Ewa Ziętek dołączyła do obsady serialu "Barwy szczęścia". Kogo zagra aktorka znana m.in. z roli Marty w "Złotopolskich"? W których odcinkach "Barw szczęścia" będzie można ją zobaczyć?

Ewa Ziętek pamiętana przez widzów z serialu "Złotopolscy" powraca na ekrany telewizorów. Tym razem aktorka pojawi się w serialu "Barwy szczęścia". Wcieli się w nową bohaterkę, a dokładnie w Walerię Koszyk. To kobieta uśmiechnięta i zaradna. Jednym słowem energiczna "mamuśka", która umie postawić na swoim.

Waleria wpadnie do domu Górków niczym huragan i wywróci ich życie do góry nogami. Zacznie się niewinnie. Kuzynka odwiedzi Stefana, którego gra Krzysztof Kiersznowski, pozna Oksanę (w tej roli Olena Leonenko) i stwierdzi, że cieszy się, że Stefan znalazł sobie kogoś po śmierci żony i ma w życiu tyle szczęścia. Nietrudno domyślić się, że kobieta nie przyjechała wyłącznie z towarzyską wizytą. Jej zamiary wobec Stefana są zupełnie inne.

"Barwy szczęście" emitowane są przez telewizyjną Dwójką od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.05. Aktorka po raz pierwszy pojawi się w 699. odcinku serialu.

Powiązane artykuły