Jak Morgane Polański, córka Romana, zmierza do aktorstwa?

Jak Morgan Polański, córka Romana, zmierza do aktorstwa?
Fot. Archiwum History

Już 30 sierpnia br. o godzinie 22:00 stacja telewizyjna History rozpocznie premierowy 3. sezon serialu „Wikingowie”. Ta produkcja spodobała się widzom dzięki wartkiej akcji, która przenosi w czasy legendarnych bogów i średniowiecznej EuropyJak Morgane Polański, córka Romana, zmierza do aktorstwa?

Już 30 sierpnia br. o godzinie 22:00 stacja telewizyjna History rozpocznie premierowy 3. sezon serialu „Wikingowie”.

Ta produkcja spodobała się widzom dzięki wartkiej akcji, która przenosi w czasy legendarnych bogów i średniowiecznej Europy. W sezonie trzecim będą śledzić losy legendarnego, nordyckiego wojownika Ragnara Lodbroka (Travis Fimmel), jego byłej żony, wojowniczej Lagerthy (Kathryn Winnick) i ich ambitnego, lecz lekkomyślnego syna Bjorna (Alexander Ludwig).

Niespodzianką trzeciej części serialu jest postać księżniczki Giseli, która jest córką cesarza Karola. Piękna, młoda kobieta odznacza się niepospolitą odwagą i determinacją. Nie chce opuścić Paryża w czasie oblężenia miasta przez wikingów i stara się podnieść morale mieszkańców. To ona przekonuje obrońców, by uczynili sztandar św. Denisa swym duchowym i narodowym godłem.
Gisela to wspaniała bohaterka, która zapewne spodoba się fanom „Wikingów”. Z uwagą będą śledzić też zapewne młodziutką aktorkę, wykonawczynię tej roli. Jej odtwórczyni nosi znane, filmowe nazwisko Polański. Morgane Polański.
Jej sławni rodzice - ojciec, Roman Polański, wybitny reżyser i matka, Emmanuelle Seigner, aktorka, wokalistka - wciąż są zawodowo czynni. Ale niepostrzeżenie wyrasta im rodzinna „konkurencja”. Morgane jest już pełnoletnia. Ma 22 lata i za sobą udział w filmach ojca „Pianista” i „Oliver Twist”.
Rola księżniczki Giseli jest pierwszą większą w dorobku Morgane Polański. Jak sobie z nią poradziła? Czy odziedziczyła talent po sławnych rodzicach?
Odpowiedzi na te pytania – być może – udzieli serial „Wikingowie”.
Ciekawe też czy Morgane będzie kontynuowała karierę aktorską. Jak większości dzieci sławnych i utalentowanych, może nie być jej łatwo, bo będzie podlegała ciągłej publicznej konfrontacji z karierami i talentami rodziców... Ale trzymamy kciuki!
GR

_____________________
Wikingowie, niedziela (30 sierpnia br.), godz. 22:00, HISTORYPowiązane artykuły