Jak i gdzie oglądać filmy i seriale za darmo?

Jak i gdzie oglądać filmy i seriale za darmo?
Fot. thinkstockphotos.com

Często słyszymy, że możemy w internecie obejrzeć serial lub film za darmo, ale gdy przychodzi co do czego, to nie potrafimy znaleźć legalnej, bezpiecznej i bezłpatnej strony, z której moglibyśmy skorzystać. Podpowiadamy, jak i gdzie szukać filmów i seriali za darmo.

 

Jedną z opcji jest wyszukiwanie tytułów w przeglądarce internetowej, ale istnieje ryzyko, że trafimy na stronę, na której będziemy mogli obejrzeć albo tylko kilka pierwszych minut odcinka, albo strona będzie wymagała wczesniejszego zalogowania czy podania pewnych danych, takich jak np. email.

Kolejną opcją jest oglądanie filmów na stronach, które mają w swojej ofercie VOD. Tutaj jednak też pojawia się haczyk. Często portale tego typu są niestety płatne. Co zatem będzie najlepszym rozwiązaniem?

 Warto korzystać ze stron, które oficjalnie reklamują to, że można oglądać na nich filmy i seriale online za darmo. Do jednej z nich należy portal eskaGO, który w swojej ofercie VOD ma zarówno seriale oraz filmy, jak i programy, które można oglądać za darmo. Dodatkowo niedawno strona uruchomiła sekcję _FILM WEEKEND z eskaGO, na której proponowane są znane starsze i nowsze produkcje.

Powiązane artykuły