Animowany ROBERT MAKŁOWICZ! Gdzie i kiedy będzie go można oglądać?

Animowany ROBERT MAKŁOWICZ! Gdzie i kiedy będzie go można oglądać?
Fot. youtube.com

Wielki powrót polskiej animacji. W sierpniu premiera nowej polskiej kreskówki „Mami Fatale”. Jej narratorem jest jeden z najsłynniejszych polskich kucharzy – Robert Makłowicz.

Tytułowa Mami to urocza staruszka, która wspólnie ze swoimi pupilami, Psiną i Prosięciem, postanawia wyprowadzić się z miasta i wieść spokojne życie na łonie natury. Starsza pani mieszka w małej chatce, którą otacza piękny ogród pełen warzyw i owoców.

W każdym odcinku Mami, Psinę i Prosięce będą odwiedzać niezwykłe postacie. W każdym Mami będzie przygotowywać smakowite potrawy.

Serial ma być świetną zabawą dla najmłodszych (skierowany jeast do grupy dzieci od 3 do 8 lat) widzów i inspirować rodziców do kreatywnego spędzania czasu milusińskimi i wspólnego gotowania.

„Mami Fatale” już została utytułowana przez najmłodszych widzów. Serial został dwukrotnie nagrodzony Złotymi Kogutami przez Jury Dziecięce podczas Tarnowskiej Nagrody Filmowej.

Telewizyjna premiera „Mami Fatale” w sierpniu na kanale POLSAT JimJam. Serial będzie pokazywany codziennie o godz. 18.10 i 21.55.

Powiązane artykuły