Z kim rozwiodła się Małgorzata Foremniak?

Małgorzata Foremniak w końcu postanowiła zakończyć swoje małżeństwo z Waldemarem Dzikim. Zobacz kim jest jej mąż aktorki i dlaczego para się rozwodzi z tym znanym polskim reżyserem, scenarzystą i producentem filmowym?

Chyba mało kto wiedział, że Małgorzata Foremniak (44 l.) do tej pory była mężatką. Już od 6 lat praktycznie nie widuje się ze swoim mężem Waldemarem Dzikim (55 l.). Chociaż ich drogi rozeszły się w 2005 roku, para uważała, że dla dobra dzieci Oli (22 l.) (córka aktorki z poprzedniego związku) oraz adoptowanych przez małżonków Mileny (22 l.) i Patryka (15 l.) - rozwód jest niewskazany.

W końcu jednak małżonkowie postanowili założyć sprawę rozwodową.  Foremniak rozwiodła się z mężem, 6 listopada 2011. Aktorka jest już wolną kobietą. 

Foremniak i Waldemar Dziki poznali się na planie serialu „Na dobre i na złe”. Reżyser był wówczas mężem Darii Trafankowskiej (+50 l.), z którą Małgosia się ponoć przyjaźniła. Foremniak i Dziki bardzo szybko zbliżyli się do siebie i pobrali. Podjęli też decyzję o adopcji dwójki dzieci. W ich małżeństwie coś zaczęło się psuć, gdy Foremniak zdecydowała się wziąć udział w „Tańcu z gwiazdami”. W 2005 roku aktorka zadurzyła się w tancerzu Rafale Maseraku. Od tego momentu małżeństwo praktycznie przestało istnieć.

KIM JEST WALDEMAR DZIKI

Reżyser i producent filmowy. Urodził się w Zakopanem, ale od 2007 roku na stałe mieszka w Kijowie. W 1980 ukończył Wydział Reżyserii PWSFTviT w Łodzi. Wiosną 2007 objął stanowisko dyrektora generalnego ukraińskiej stacji telewizyjnej TRK-Ukraina. Wcześniej pracował dla Polsatu. Waldemar Dziki ułożył sobie życie na nowo na Ukrainie.

Powiązane artykuły