Ślub Roberta Lewandowskiego w Serocku! Jak wyglądała ceremonia? Kogo piłkarz zaprosił na swój ślub? GALERIA ZDJĘĆ

ślub Lewandowskiego - kościół w Serocku
Fot. serock.pl

Robert Lewandowski 22 czerwca zmienił swój stan cywilny. Jeden z najlepszych piłkarzy w Europie w kościele w Serocku pojął za żonę Annę Stachurską. Jak wyglądała uroczystość? Kogo można było wypatrzeć wśród zaproszonych gości? Ślub Lewandowskiego - zobacz, jak przebiegał!

Serock to niewielkie miasteczko nad Zalewem Zegrzyńskim, nieopodal Warszawy. To właśnie tu, w zabytkowym kościele Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny Robert Lewandowskim 22 czerwca 2013 pojął za żonę Annę Stachurską. O ślubie pary mówiło się od dawna, a plotek na jego temat nie uciszyło nawet zamieszanie wywołane transferowymi kłopotami naszego piłkarza. W mediach pełno było spekulacji dotyczących przewidywanej daty ceremoni czy zaproszonych gości. Rzeczywistość jak zwykle okazała się nieco inna niż domysły dziennikarzy.

Ślub Lewandowskiego już dzisiaj - wszystko co trzeba wiedzieć o ślubie Lewego

Ślub Lewandowksiego - pojawił się na ślubie Roberta Lewandowskiego?

Robert Lewandowski bardzo chroni swoją prywatność. Na salonach z narzeczoną pojawiał się rzadko i tylko przy wyjątkowej okazji. Nic zatem dziwnego, że przebiegu ceremoni jego ślubu pilnowała spora grupa wynajętych ochroniarzy, mająca utrudnić dostęp do Kościoła i sali weselnej niepowołanym gapiom i dzienniakarzom. Mimo tego zgromadzonym udało się wypatrzeć wśród zaproszonych gości trenera Borussii Juergena Kloppa czy kolegów Lewego z boiska, Mario Goetzego i Marco Reusa.

Zgodnie z przewidywaniami w kościele nie pojawili się Kuba Błaszczykowski oraz Łukasz Piszczek, z którymi jak wiadomo Lewandowski dobry kontakt utrzymuje jedynie na boisku. Za to na uroczystości nie zabrakło przyjaciół Lewandowskiego jeszcze z czasów jego gry dla Lecha Poznań: m.in. Grzegorza Wojtkowiaka i Seweryna Gancarczyka. Jednak to nie oni, a Wojciech Szcześny cieszył się największym zainteresowaniem gapiów. Świadkiem Roberta Lewandowskiego zoastał również jeden z jego kolegów piłkarzy - Sławomir Peszko.

Kim jest Sławomir Peszko, świadek na ślubie Roberta Lewandowskiego? Ślub Lewandowskiego

Gdzie odbyło się wesele Roberta Lewandowskiego?

Po ceremoni zaślubin państwo młodzi wsiedli do białej limuzyny i wraz z gośćmi udali się do Trębek Nowych, gdzie zaplanowano huczne przyjęcie weselne. Oprawą muzyczną imprezy zajął się Marek Sierocki, zaś gości podobno zabawiać ma sam Kuba Wojewódźki. Na weselu razem z państwem młodym ma bawić się około 300 gości, na których oprócz wymyślnych potraw i alkoholi, czekają liczne atrakcje m.in. upominki rozdawane zgromadzonym przez anioły na szczudłach. Około północy każdy z weselników będzie miał okazję skosztować kawałek 5 metrowego toru.

Wesele Lewandowskiego w dworku. Dwór Złotopolska Dolina i ślub Lewandowskiego. Jakie atrakcje? Ile kosztuje nocleg?

Powiązane artykuły