Przybylska i Żebrowski w scenie miłosnej. W JAKIM FILMIE?

Anna Przybylska, Michał Żebrowski, film Sęp
Fot. materiały prasowe

Seksowna Przybylska i zabójczo przystojny Żebrowski pokusili się na scenę seksu tantrycznego. Znani aktorzy wcielili się w rolę pary kochanków w thrillerze ''Sęp''.

Gorący duet

Czy to możliwe, by żonata Anna Przybylska (33 l.) znalazła się w łóżku z ojcem i mężem Michałem Żebrowskim (39 l.)? Wychodzi na to, że Tak! Nie jest to jednak nowy płomienny romans w polskim show-biznesie. Zmysłowa scena miłosna między parą popularnych aktorów, to tylko kadry z thrillera policyjnego "Sęp".

Ambitna Ania

Przybylska odpoczęła po urodzeniu dziecka i rzuciła się w wir pracy. Gwiazda, która nie obawia się rozbieranych scen, szybko znalazła zatrudnienie. Niedługo wróci na ekrany w nowym filmie reżysera Eugeniusza Korina. "Sęp" to ciekawy scenariusz, który ma wciągnąć w opowieść widza.

Nie tylko z Michałem

Thriller z Michałem Żebrowskim, Anną Przbylską, Pawłem Małaszyńskim, Anną Dereszowską czy Danielem Olbrychskim w rolach głównych, to film, który zaoferuje widzom mocną rozrywkę na światowym poziomie. Choć fabuła trzymana jest na razie w tajemnicy, to sądząc po jej rozmachu i interesujących fotografiach ze zdjęciowego planu, można się spodziewać ciekawej produkcji.

Powiązane artykuły