Kim są rodzice i dziadkowie aktorki Anny Muchy?

Aktorka Anna Mucha lubi szum wokół siebie. Ostatnio spore emozje wzbudziła wiadomość o jej ciąży. Jednak aktorka niezbyt chętnie opowiada o swojej najbliższej rodzinie. Zapewne dlatego, że jej dzieciństwo było naznaczone rozwodem rodziców.

Anna Mucha jest jedynaczką. W jej rodzinie nie ma tradycji artystycznych. Tata aktorki Krzysztof jest prawnikiem, mama Anna, z wykształcenia ekonomistka, od lat pracuje w marketingu, babcia prowadziła rodzinny sklep mięsny, a dziadek był wojskowym.
Miała 3 lata, gdy rozwiedli się jej rodzice. "Tata wyjechał na Daleki Wschód. Nie mogłam się z nim spotykać" - wspomina Ania Mucha. Przez lata nie miała z ojcem bezpośredniego kontaktu, ponieważ bardzo rzadko pojawiał się on w Polsce. Anna Mucha dostawała jedynie pocztówki z podróży.
W dzieciństwie to babcia  babcia Irena i  dziadek, Stanisław Łukasik, byli jej najbliżsi i bardzo pomagali w wychowywaniu Anny.
Kiedy Anna Mucha skończyła 18 lat, wybrała się z tatą do Indii.  Dzięki temu złapała bakcyla podróżniczego. Od tej pory kontakt aktorki z ojcem stał się  bardziej intensywny.
Anna Mucha kilka lat temu spotykała się z Kubą Wojewódzkim. Obecnie jej narzeczonym jest producent telewizyjny Marcel Sora. Para spodziewa się synka, który przyjdzie na świat na początku 2012 roku.

Powiązane artykuły