Kim jest Jan Holoubek, ukochany gwiazdy Magdy Różczki?

Jan Holoubek to nowy partner Magdaleny Różczki, jednej z najbardziej rozchwytywanych aktorek. Kim jest Holoubek? Wielce utalentowanym i znanym człowiekiem.

Urodził się w 1978 roku. Jest synem legend polskiego teatru, filmu: aktora i reżysera Gustawa Holoubka oraz aktorki Magdaleny Zawadzkiej. Nie mogło być inaczej, potomek takiej pary musiał skończyć szkołę filmową. W 2001 roku dostał dyplom na wydziale operatorskim filmówki w Łodzi.

>>> Jan Holoubek: Kim jest, co osiągnął? Co warto o nim wiedzieć? [KLIKNIJ]

Jan Holoubek zaczynał jako aktor

To utalentowany operator filmowy, ale jest też aktorem, reżyserem, pisze scenariusze... Pracować zaczął, gdy był nastolatkiem, po raz pierwszy stanął na planie w 1995 roku, zagrał u Maciej Dejczera w „Chłopcach z Placu Broni”. Jednak przede wszystkim jest utalentowanym operatorem, jest autorem zdjęć do spektakli telewizyjnych (np. „Moralność pani Dulskiej”, za które otrzymał nagrodę) oraz m. in. takich obrazów jak „Świadek koronny”,”Odwróceni”, „Piksele” oraz serialu „Lekarze”. To podczas pracy nad „Lekarzami” w lutym 2012 roku poznał Magdę Różczkę, swoją rówieśniczkę, która gra w serialu dr Alicję Szymańską.

Dla siebie się rozwiedli

Kiedy Jan i Magda zaczęli razem pracować, byli w stałych związkach. Ona z reżyserem Michałem Marcem, on z kostiumolożką Magdą. I Jan i Magda rozwiedli się w końcu w 2013 roku, on w marcu, ona w lipcu. Magda ma córkę Wandę.

Powiązane artykuły