KIM JEST Andrzej Rybkowski, który ROZWIÓDŁ SIĘ z Iloną Felicjańską?

Był jednym z najbogatszych Polaków, ożenił się z byłą miss, modelką i celebrytką Iloną Felicjańską. Po 11 latach małżeństwa to on podjął decyzję o zakończeniu związku.

Andrzej Rybkowski - absolwent Politechnik Warszawskiej, karierę zaczynał w FSO na początku lat 80 – tych. Po pięciu latach założył własną firmę transportową, wreszcie został prezesem zarządu spółki Apexim SA, jednej z najbardziej znanych na owe czasy firmy informatycznej w Polsce.

To pozwoliło mu wejść na szczyty, dostał się na listę 100 najbogatszych Polaków magazynu Wprost. Zajął, w 2000 roku, 77. miejsce.

W tym samym mniej więcej czasie związał się z Iloną Felicjańską, o 17 lat młodszą byłą wicemiss Polonia, modelką z Bełchatowa. Wkrótce odbył się ich ślub. Para doczekała się dwóch synów, pierwszy urodził się w 2001 roku, drugi rok później.

Ale role się odmieniły. Ilona podbiła Warszawę, Apexim padł. Podobno w życiu także zamienili się rolami. Ona brylowała na salonach, on prowadzić miał dom.

 

W lutym 2010 roku prasę obiegła informacja o wypadku, jaki spowodowała Felicjańska prowadząc samochód pod wpływem alkoholu.

 

W 2011 roku Rybkowski złożył w sądzie papiery rozwodowe. Para rozwiodła się na pierwszej rozprawie 19 kwietnia 2012 roku. Dwaj synowie zostali przy Rybkowskim, sąd zasądził od byłej już żony po 500 zł na każdego z nich.

Powiązane artykuły