Jak się nazywa i kim jest nowa dziewczyna PIOTRA ADAMCZYKA?

Piotr Adamczyk nie był długo sam. Po rozstaniu z Anną Czartoryską w jego ramiona wpadła nowa piękność Katarzyna Gwizdała. Kim jest nowa miłość Adamczyka? 

Piotr Adamczyk (39 l.) nie jest już sam. Na gali rozdania teatralnych Feliksów pojawił się w towarzystwie blond piękności. Prasa natychmaist to odnotowała. Przedstawiono ją dziennikarzom jako Francuzkę.

– Nazywa się Kate Rozz, jest francuską aktorką – usłyszeli dziennikarze na gali w Hotelu Bristol. Szybko jednak okazało się, że jest to jednak tylko ćwierć prawdy. Kate Rozz to pseudonim stworzony na potrzeby kariery. Kate Rozz rzeczywiście mieszka we Francji, w Paryżu i próbuje swoich sił w aktorstwie. Naprawdę jednak nowa dziewczyna aktora ma się nazywać Katarzyna Gwizdała i ma być Polką pochodzącą z Białegostoku. Podobno utalentowaną, studiowała bowiem w słynnej nowojorskiej szkole aktorskiej Lee Strasberga.

Jedno jest pewne – popularny aktor znany z ról papieża Jana Pawła II czy Chopina nie był długo sam. Wiosną tego roku rozstał się także z piękną aktorką, arystokratką Anną Czartoryską. Planowali ślub, wspólną przyszłość, ale niestety nic z tego nie wyszło.

Powiązane artykuły