Choroba Anny Przybylskiej. Co mówi lekarz, który operował aktorkę?

Choroba Anny Przybylskiej. Co mówi lekarz, który operował aktorkę?
Fot. Facebook / Anna Przybylska fanpage

Ania Przybylska (35l.) powoli wraca do zdrowia po ciężkiej chorobie. Lekarz, który operował aktorkę wierzy, że już wszystko będzie dobrze.

Ania Przybylska wreszcie może odetchnąć z ulgą. Prawdopodobnie wszystko co najgorsze ma już za sobą.

Ania Przybylska w sierpniu przeszła poważną operację usunięcia guza trzustki w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku. Przez wiele tygodni walczyła o swoje zdrowie i życie, mówiło się nawet, że aktorka walczy z nowotworem. Do tej pory nie chce mówić o tym trudnym doświadczeniu. Wierzy jednak, że wszystko będzie dobrze.

>>> Co Anna Przybylska mówi o swojej chorobie? [KLIKNIJ!]

Dobrej myśli jest też lekarz, który operował aktorkę. – Nie jestem już jej lekarzem prowadzącym, jestem chirurgiem, a ona teraz chirurga nie potrzebuje, ma swoich lekarzy. Ale oferuję swoją pomoc gdyby jeszcze mnie potrzebowała, gdyby miało coś się jej stać – mówi Super Expressowi dr hab. n. med. Dariusz Zadrożny z Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. – Wierzę, że wszystko będzie dobrze – dodaje z uśmiechem.

Ania Przybylska powoli wraca do normalnego życia. Jednak nadal nie jest w pełni sił. – Teraz nie powinnam podróżować, forsować się, przebywać w dużych skupiskach ludzie – wyznała Ania w wywiadzie dla Gali.

Choroba mocno wypłynęła na życie aktorki. Do tej pory Ania Przybylska czynnie udzielała się zawodowo, a teraz musi zwolnić tempo. Na razie nie przyjmuje żadnych nowych propozycji zawodowych. Na szczęście może liczyć na wsparcie ukochanego Jarka Bieniuka (34l.) i trójki dzieci Oliwi (11 l.), Szymka (8 l.) i Jasia (2 l.).

>>> Czy Ania Przybylska będzie miała czwarte dziecko? [KLIKNIJ!]

MAG

Powiązane artykuły