Roland Garros 31.05.13: A. Radwańska vs D. Pfizenmaier. Gdzie transmisja w telewizji i streaming online?

31 maja, w III rundzie Roland Garros 2013, Agnieszka Radwańska zmierzy się z Dinah Pfizenmaier, Niemką, z którą przegrała siostra Isi Urszula Radwańska. Gdzie można obejrzeć ten pojedynek w telewizji i online?

Urszula Radwańska, która niespodziewanie pokonała Venus Williams, w II rundzie paryskiego turnieju bardzo słabo zagrała z Niemką Dinah Pfizenmaier. Gdyby ten pojedynek był zwycięski dla Radwańskiej, w kolejnej rundzie zagrałaby z... Agnieszką. Niestety do pojedynku sióstr nie dojdzie i Agnieszka Radwańska już dziś zmierzy się z Dinah Pfizenmaier.

Dinah Pfizenmaier pokonała Urszulę Radwańską

Dinah Pfizenmaier zajmuje 127. miejsce w rankingu WTA, tak więc Agnieszka Radwańska jest zdecydowaną faworytką w tym pojedynku. Poza tym Isia będzie miała okazję "pomścić" swoją siostrą. Dinah Pfizenmaier przeszła przez etap kwalifikacji do Roland Garros. W I rundzie pokonała klasyfikowaną na 76. pozycji Mandy Minellę, w II zaś Urszulę Radwańską.

A. Radwańska vs D. Pfizenmaier: gdzie transmisja w tv i internecie?

Transmisję meczów Roland Garros 2013 przeprowadzają telewizje Eurosport, Eurosport 2 i Eurosport HD od godziny 11.00.

Jeśli chodzi o transmisję online, streamingu można szukać na takich stronach, jak hqtv.com.pl, streamhunter.eu/tennis-live-streaming-video.html, livetv.ru czy directvlivestreaming.info.

Powiązane artykuły

Powiązane artykuły