Jarosław Bieniuk kończy karierę! Kiedy i dlaczego?

Jarosław Bieniuk kończy karierę! Kiedy i dlaczego?
Fot. youtube.com/Między kuchnią a salonem

Jarosław Bieniuk postanowił zakończyć swoją karierę piłkarską. Kiedy odchodzi z Lechii Gdańsk? Dlaczego podjął decyzję o rezygnacji?

Jarosław Bieniuk zrezygnował z dalszej kariery piłkarskiej. Na podjęcie tak ważnej dla niego decyzji zdecydowanie miała wpływ rodzina, ale nie tylko. Jak twierdzi, grał już wystarczająco długo, wygrywał wiele meczy i osiągnął swój własny sukces. 

Kiedy Jarosław Bieniuk kończy karierę?

Kapitan Lechii Gdańsk zakończy przygodę z piłką nożną po zakończeniu sezonu T-Mobile Ekstraklasy, czyli 1 czerwca 2014 roku, w niedzielę. Jak sam mówi, decyzja o rezygnacji na pewno nie obniży jakości jego gry. - Ogłoszenie mojej decyzji absolutnie nie znaczy, że teraz odpuszczę. Wręcz przeciwnie, chcę jak najlepiej zakończyć ten sezon i będzie mi podwójnie zależało, żeby pozostawić po sobie jak najlepsze wrażenie. Chciałbym, żebyśmy na koniec sezonu byli przynajmniej wyżej niż w poprzednim - mówi w wywiadzie dla lechia.pl.

>>>Kim jest JAROSŁAW BIENIUK, piłkarz, partner Anny Przybylskiej?

Dlaczego postanowił zrezygnować z piłki nożnej?

Jarosław Bieniuk kończy w tym roku 35 lat i uważa, że jest to odpowiedni czas na to, aby poświęcić się rodzinie. Jego ukochana partnerka życiowa i matka trójki dzieci to Anna Przybylska. Aktorka już dawno temu mówiła, że decyzja o ślubie z Jarkiem zostanie podjęta dopiero po zakończeniu jego kariery z piłką. 

 - Chciałabym, żeby ten dzień był wyjątkowy. Najpierw Jarek musi skończyć grać, wtedy przestaniemy podróżować i będziemy mogli zostać mężem i żoną - wyjaśniała w wywiadzie dla magazynu Twój Styl.

Do tej pory to Anna prawie cały czas zajmowała się trójką dzieci, jednak teraz aktorka ma nadzieję, że jej partner zajmie się ich pociechami, a ona będzie mogła w spokoju realizować swoje plany. 

>>>Choroba Anny Przybylskiej. Jak się czuje aktorka?

Co Jarosław Bieniuk będzie robił po zakończeniu kariery piłkarskiej?

Jarek traktuje Lechię Gdańsk jako swój ukochany, macierzysty klub. Czuje się wychowankiem Lechii i jak sam mówi, nosi ją głęboko w sercu. Tak silne przywiązanie do klubu na pewno nie pozwoli mu całkowicie zrezygnować ze współpracy z nim. Lechia proponuje Bieniukowi np. prowadzenie zajęć dla młodzieży.

Dodatkowo Jarosław Bieniuk będzie czynnie uczestniczył w rozwijaniu jego własnej firmy – IQ Sport Advisory Group - specjalizującej się w wykorzystywaniu nowych technologii w sporcie.