Koniec świata. Jak przedłużyć swoje życie w dniu końca świata?

Wierzysz, że koniec świata zbliża się szybkimi krokami? Tak? To już 21.12.2012. A przygotowałeś się do tego wydarzenia odpowiednio? ... Nie? Mówimy ci, co powinieneś zrobić, by przetrwać!

Skoro nie posiadasz schronu, nie wykupiłeś lotu na Marsa i nie wybudowałeś arki, pozostaje ci tylko zaopatrzenie się w sprzęt, który pozwoli choć trochę przedłużyć twoją egzystencję. Podpowiadamy, co kupić, aby przeżyć choć chwilę dłużej w dniu końca świata!

Lista rzeczy niezbędnych do przeżycia końca świata

  1. Gaśnica. Przedłuży twoje życie przynajmniej o kilkanaście sekund w chwili, gdy otoczą cię piekielne płomienie.

  2. Aparat tlenowy dla nurków. Zagwarantują ci niesamowitą wycieczkę po zatopionych falą tsunami miastach. Przynajmniej dopóki nie zabraknie ci tlenu...

  3. Balon. W jego gondoli będziesz mógł unosić się swobodnie ponad szalejącym oceanem i morzami ognia robiąc fotki Instagramem i wrzucając je na Facebooka. Gorzej, jeśli zerwie się porywisty wiatr i burza zwiastująca finał Armagedonu... Alternatywą dla balonu są wszelkie paralotnie, motolotnie lub prywatne odrzutowce, jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem jednego z nich.

  4. Deska surfingowa. Ślizg po fali tsunami będzie twoim ostatnim, ale jakże efektownym wjazdem na plażę.

  5. Gogle. Ochrona oczu przed słońcem i słoną wodą to podstawa. W końcu warto zobaczyć ostatnie chwile tej planety.

Jeśli mieszkasz w górach, masz jeszcze szansę wdrapać się wystarczająco wysoko, aby podziwiać zagładę. Takich emocji nie dostarczy żaden film science fiction. I jeszcze jedna dobra informacja. Jeśli koniec świata jednak ominie Ziemię szerokim łukiem, wszystkie te przedmioty możesz wykorzystać i tak - lub zachować na kolejną apokalipsę! 

Powiązane artykuły

Powiązane artykuły