Dlaczego aktorka Ilona Ostrowska - słynna LUCY z RANCZA - rozwiodła się z reżyserem Jackiem Borcuchem?

Przez osiem lat uchodzili za idealną parę, niestety 10 stycznia 2012 roku Ilona Ostrowska, słynna Lucy z "Rancza", rozwiodła się z reżyserem Jackiem Borcuchem. Powodem podobno była małżeńska zdrada.

Przez osiem lat uchodzili za idealną parę, niestety 10 stycznia 2012 roku Ilona Ostrowska, słynna Lucy z serialu "Ranczo", rozwiodła się z mężem Jackiem Borcuchem. Powodem podobno była małżeńska zdrada.

Do końca życia 10 stycznia dla pary będzie smutną datą. Bo wtedy Sąd Okręgowy przy Solidarności w Warszawie orzekł rozwód aktorki z reżyserem. Rozwód był błyskawiczny, orzeczono go już na drugiej rozprawie. Jednak w związku źle działo się od przynajmniej 3,5 roku. Jak mówiło się na salonach, to wtedy, w 2008 roku, na planie filmu „Wszystko, co kocham”, Jacek Borcuch poznał o 16 lat młodszą aktorkę Olgę Frycz. Wybuchł romans. Ilona podobno czekała, aż mąż się opamięta, dawała mu kolejne szanse, ale on się spakował i wyprowadził ze wspólnego apartamentu w Wilanowie.

W końcu aktorka złożyła pozew o rozwód. Pierwsza rozprawa odbyła się jesienią 2011 roku, druga, kończąca sprawę, już w 2012 roku.

Para rozwiodła się po blisko 8-letnim małżeństwie. Wychowywaniem córki Miłosławy będą się zajmować oboje małżonkowie.

Powiązane artykuły