Jak wypowiedzieć umowę z NC+? Jak mogę rozwiązać umowę z NC+?

Oferta NC+ - nc+ - nowa definicja rozrywki

Jak rozwiązać umowę z NC+. Rezygnacja z NC+. Stworzenie platformy multimedialnej NC+ było czynem iście samobójczym zarządów obydwu firm. Dotychczasowi klienci telewizji n i Cyfry Plus tłumnie rezygnują z korzystania z usług NC+. Nowe, niekorzystne warunki proponowane przez nowo powstałą NC+ spowodowały prawdziwą burzę wśród internautów. Jak mogę rozwiązać umowę z NC+?

Jak rozwiązać umowę z NC+. Rezygnacja z NC+

Oferta proponowana aktualnie przez NC+ znacząco różni się od tych, na które zgadzali się klienci telewizji n i Cyfry Plus. Klienci zmuszeni są do płacenia większych, niż wcześniej pieniędzy za dostęp do mniejszej ilości programów. Można zmienić pakiet, ale tylko na wyższy niż wcześniej mieliśmy.W odpowiedzi na falę oburzenia rosnącą w internecie klienci NC+ korzystać mogą przez trzy miesiące z kilku darmowych progamów takich jak AleKino+ HD, Planete+ HD, Kuchnia+ HD.

ZOBACZ: >> nc+. Jak rozwiązać umowę z enką i Cyfrą+ >>

O zmianie oferty nikt nie został oficjalnie poinformowany. Pisma wystosowane przez NC+ wysłane zostały listem zwykłym, co w skrócie oznacza, że nie są one dostarczane do rąk własnych odbiorcy oraz nie ma pewności, czy w ogóle dotrą pod podany adres. Brak odpowiedzi adresata na pismo w wyznaczonym przez NC+ terminie oznacza automatyczną zgodę na przedłużenie umowy.

Jak wypowiedzieć umowę z NC+

Najlepszym sposobem na rozwiązanie umowy jest wysłanie pisma z oświadczeniem o rozwiązaniu umowy z powodu braku akceptacji proponowanych zmian. Termin, w którym można to zrobić jest w piśmie z informacją o zmianach, jakie otrzymał każdy abonent NC+.

Powiązane artykuły

Powiązane artykuły