Czy można wypowiedzieć umowę z NC+? Jak rozwiązać umowę z NC+? Rezygnacja z NC+

Oferta NC+ - nc+ - nowa definicja rozrywki

Czy można wypowiedzieć umowę z NC+? Oferta NC+ nie wzbudza zachwytu klientów nowego operatora, powstałego z połączenia Telewizji N i Cyfry+. Oburzenie wzbudza zwłaszcza fakt, że nowe pakiety są droższe niż dotychczasowe. Czy można, bez konsekwencji, wypowiedzieć umowę z NC+? Jak rozwiązać umowę z NC+. Rezygnacja z NC+

Jak mogę rozwiązać umowę z cyfrą?

Po połączeniu się telewizji Cyfra Plus i "n" powstała platforma nc+. Połączenie Cyfry+ i Telewizji N miało przynieść klientom tych operatorów nowe możliwości. Oferta programowa, z pewnością, się poszerzyła, ale klienci nie są zadowoleni - okazuje się, że ich dotychczasowe pakiety ulegają zmianie, szczególnie w zakresie cen. Wzrost opłat za NC+ powoduje bunt klientów, którzy skrzykują się m in. na Facebooku. Co można zrobić, aby uniknąć podwyżki opłat?

Czy można wypowiedzieć umowę z NC+?

Każdy klient otrzymał od nowego operatora pismo z informacjami dotyczącymi zmian. Wyszczególniono w nim nowe warunki, nowe korzyści i podano również wymaganą prawem informację o możliwości wypowiedzenia umowy w przypadku braku akceptacji zmian.

Klient NC+ może więc wypowiedzieć umowę i nie ponieść z tego tytułu dodatkowych konsekwencji. Musi to jednak zrobić w podanym w piśmie terminie. Jeżeli nie wyśle do operatora pisma z informacją, że nie akceptuje wprowadzanych przez Nową Cyfrę Plus warunków, to umowa zostanie uznana za ważną, a zmiany za zaakceptowane.

Jak wypowiedzieć umowę z NC+?

Aby wypowiedzieć umowę wystarczy wysłać pismo z informacją, że wypowiada się umowę w związku z brakiem akceptacji zmian wprowadzanych wskutek połączenia Cyfry Plus z N. Pismo nie ma z góry przewidzianego wzorca, ale wystarczy zawrzeć informację o tym, że nie akceptuje się zmian, aby wypowiedzenie nie skutkowało dodatkowymi konsekwencjami.

Powiązane artykuły

Powiązane artykuły