Pomysły na aranżację przedpokoju [GALERIA ZDJĘĆ]

Pomysły na aranżację przedpokoju [GALERIA ZDJĘĆ]
Fot. Mariusz Bykowski

Przedpokój to pomieszczenie, które musi być przede wszystkim praktyczne i funkcjonalne. Mówimy, co musi się znaleźć w przedpokoju i jakie są obecne trendy w urządzaniu wnętrz!

Przedpokój to jedno z ważniejszych pomieszczeń w każdym domu. Muszą się w nim obowiązkowo znaleźć szafka na buty, wieszak i wycieraczka lub ociekacz na buty w sezonie jesienno-zimowym. Jeśli powierzchnia przedpokoju nam na to pozwala warto zastanowić się nad umieszczeniem szafy lub zamówieniem pojemnych schowków, w którym będziemy mogli przechowywać sezonowo różne przedmioty. Prawdziwym hitem już od jakiegoś czasu są pojemne skrzynie, które pełnią dwie funkcje: możemy w nich przechowywać przedmioty i doskonale sprawdzą się jako ławy do siedzenia. Wystarczy, że położymy na niej ozdobne poduchy i mamy mebel doskonały.                                                                              

Decydując się na aranżacje przedpokoju warto pamiętać, aby pasował on do stylu, który dominuje w całym mieszkaniu. W polskich domach już od jakiegoś czasu króluje minimalizm, ponadczasowa klasyka, styl glamour i shabby chic, który z roku na rok zyskuje na popularności. Ważną rolę w aranżacji każdego pomieszczenia, również przedpokoju, pełnią dodatki. To dzięki nim uzyskujemy indywidualny charakter wnętrza. W przedpokoju doskonale sprawdzą się ozdobne pojemniki na klucze czy ramki. 

Powiązane artykuły