Namioty dziecięce POKOJOWE [PRZEGLĄD]

Namioty dziecięce POKOJOWE [PRZEGLĄD]
Fot. pakamera.pl

Namioty dziecięce pokojowe to świetny pomysł na urozmaicenie zabawy w domu. Podpowiadamy, jaki namiot pokojowy dla dziecka wybrać.

Namiot do pokoju to świetna kryjówka, która zapewni dzieciom godziny beztroskiej zabawy. W namiocie można się nie tylko bawić, ale czytać czy oglądać książeczkę albo uciąć sobie drzemkę.

Namioty dziecięce pokojowe

Namioty dziecięce pokojowe zwykle są przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat. Starsze mogą się w nich po prostu nie zmieścić. Sklepy w swojej ofercie mają namoty, które swoim wyglądem imitują indiański tipi, iglo lub dom. Dodatkowo niektóre z nich mają tunel.

Namiot może mieć nadrukowane okna, kwiaty, ławkę itp, dzięki czemu namiot imituje prawdziwy dom, lub ulubione postacie z bajek - księżniczki Disneya, Myszkę Minnie czy bohaterów z Toy Story.

Wybierając namiot do pokoju dziecka, należy zwrócić uwagę, z jakiego jest materiału. Ważne, aby był to materiał łatwy do czyszczenia, np. poliester. Wówczas latem taki pokojowy namiot bez obaw można zamienić w namiot ogrodowy. Trzeba również sprawdzić, jak szybko się go rozkłada - najlepiej w mniej niż minutę. Warto wiedzieć, czy po złożeniu zajmuje mało miejsca i jest prosty w transporcie. Jednak najważniejsze jest sprawdzenie, czy zabawka spełnia najsurowsze normy bezpieczeństwa i ma odpowiednie oznaczenia.

Powiązane artykuły