Czym są toalety myjące? Czym różni się toaleta myjąca od deski sedesowej z opcją mycia?

Toaleta myjąca

Już nie musimy instalować w łazience sedesu i bidetu. Możemy zamontować jedno urządzenie - toaletę z funkcją mycia. Funkcję myjącą może mieć sama deska sedesowa umieszczana na misce albo, jak w przypadku innowacyjnego urządzenia Geberit AquaClean Sela, cała toaleta. Oto, co trzeba wiedzieć o toaletach myjących.

Co to jest toaleta myjąca?

Toalety z funkcją bidetu, czyli toalety myjące, były dotychczas najpopularniejsze w Japonii. W Polsce zyskują coraz więcej zwolenników. Można korzystać z sedesów, na których instalowane są deski z funkcją mycia albo skorzystać z innowacyjnego rozwiązania, jakim jest „Geberit AquaClean Sela”.

Geberit AquaClean Sela” to kompletne, zintegrowane urządzenie, prawdziwa toaleta myjąca, a nie jedynie deska z funkcją bidetu. „Geberit AquaClean Sela” wygląda jak tradycyjna miska WC, a w rzeczywistości stanowi połączenie WC i bidetu o dopracowanej strukturze strumienia natrysku.

Toaleta myjąca Geberit AquaClean Sela: niecodzienne wzornictwo

Toaletę myjącąSela”, zaprojektowaną przez słynnego mediolańskiego designera Matteo Thuna, wyróżnia unikatowe wzornictwo. Elegancki, ponadczasowy design toalety myjącej sprawia, że można ją zainstalować w łazienkach zaaranżowanych w różnych stylach.

Geberit AquaClean Sela” ma wszystkie instalacje ukryte wewnątrz. Kable i podłączenie wodne wprowadzone są bezpośrednio do miski od tyłu, połączone pod spodem i schowane w specjalnej rynience. Gdy klapa toalety myjącej „Sela”jest zamknięta, żadne kontrolki czy przyciski nie są widoczne. Z takiej toalety myjącej łatwo się korzysta i ją obsługuje (intuicyjny pilot); jest także prosta w montażu.

Powiązane artykuły