Jak urządzić kuchnię? Nowe trendy w aranżacji wnętrz [GALERIA ZDJĘĆ]

Jak urządzić kuchnię? Nowe trendy w aranżacji wnętrz. [GALERIA ZDJĘĆ]
Fot. Wirchomski

Kuchnia powinna być funkcjonalna i dobrze urządzona. Każdy element może okazać się ważny ze względu na permanentny brak miejsca. Zobacz, jak możesz urządzić kuchnię, żeby była funkcjonalna i piękna.

Aranżacja kuchni może sprawiać wiele trudności, ale jeżeli dokupimy nawet drobne dodatki, miejsce to stanie się milsze i bardziej funkcjonalne. W tym pomieszczeniu szczególnie ważna jest duża liczba schowków i pojemników, które uporządkują nam przybory kuchenne i żywność. W każdym większym sklepie wnętrzarskim znajdziemy takie przedmioty.

W kuchni przydadzą się nam ciekawe rozwiązania, takie jak jedna butelka na oliwę i ocet lub chlebak z deską do krojenia w jednym. Na rynku dostępne są również przedmioty o specjalnym przeznaczeniu. Wiele firm ma w swojej ofercie patelnie tylko do przygotowywania naleśników.

>>> Jak zaaranżować przytulną kuchnię? Jak urządzić ciepłą kuchnię? [KLIKNIJ!]

W wielu kuchniach brakuje niezbędnego światła, które łatwo możemy uzyskać, gdy zamontujemy energooszczędne oświetlenie blatu wykonane w technologii LED. Diody LED są konstruowane tak, żeby dawały ciepłe światło przyjemne dla oka. Osoby mające mało szafek mogą zaopatrzyć się w praktyczny barek kuchenny, który pomieści dodatkowe garnki i inne przedmioty.

W przypadku, gdy dopiero urządzamy dom i zastanawiamy się nad aranżacją kuchni, warto obejrzeć różne katalogi polskich i zagranicznych firm, ponieważ nie zawsze wyższa cena łączy się z wysoką jakością. Interesującym udogodnieniem jest zainstalowanie piekarnika i mikrofali na wysokości klatki piersiowej. Zabieg ten sprawi, że przy pieczeniu nie będziemy musieli się schylać, a co za tym idzie, nadwyrężać kręgosłupa.

>>> Czy w kuchni można zastosować tylko gotowe zestawy szafek? [KLIKNIJ!]

Zobacz [GALERIĘ ZDJĘĆ], w której znajdziesz dodatki i propozycje aranżacji kuchni.

Powiązane artykuły

Powiązane artykuły